Elérhetőség

Általános hibabejelentés: neptun@szie.hu Tanulmányi ügyek: Tanulmányi osztályok Központi elérhetőségek

Név Szakterület Telefon Hely Mail
Fülöp Melinda Zsófia Pénzügyek +36 28 522 000 / 2050 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 18. Fulop.Melinda@fh.szie.hu
Bódi Tibor Tartalmi rendszergazda +36 28 522 000 / 2091 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Bodi.Tibor@fh.szie.hu
Szabó Nóra Tartalmi rendszergazda +36 28 522 000 / 2093 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Szabo.Nora@fh.szie.hu
Varga Balázs SZIE Kollégium - Gödöllő +36 28 522 000 / 1079 Gödöllő, Páter Károly út 1., C kollégium Varga.Balazs@fh.szie.hu
Gyarmati Gábor Szerver üzemeltetés +36 28 522 000 / 1205 Gödöllő, Páter Károly út 1., Forrásközpont 108. Gyarmati.Gabor@ih.szie.hu

Kari Neptun adminisztrátorok

Név Kar Telefon Hely Mail
Németh Péter GTK +36 28 522 000 / 1909 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 32. Nemeth.Peter@gtk.szie.hu
Kis Mária GTK +36 28 522 000 / 1905 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 32. Kis.Maria@gtk.szie.hu
Besenyei Márk MKK +36 28 522 000 / 1601 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 4. Besenyei.Mark@mkk.szie.hu
Bathó Henriett GEK +36 28 522 000 / 3872 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 18. Batho.Henriett@fh.szie.hu
Szalai Fenrec BC +36 1 305 7588 Budapest, Villányi út 29-43. Szalai.Ferenc@kertk.szie.hu
Dancs Beáta YMÉK +36 1 252 1270 / 174 Budapest, Thököly út 74. Ferencz.Beata@ybl.szie.hu
Károlyi András AGK +36-(66)-524-700 / 1024 5600 Békéscsaba, Bajza u. 33. Karolyi.Andras@gk.szie.hu
Pflaum Mária AGK +36-(66)-524-700 / 6078 5600 Békéscsaba, Bajza u. 33. Pflaum.Maria@gk.szie.hu