Elérhetőség

Általános hibabejelentés: neptun@szie.hu Tanulmányi ügyek: Tanulmányi osztályok Központi elérhetőségek

Név Szakterület Telefon Hely Mail
Kissné Szabó Angelika Pénzügyek +36 28 522 000 ext. 2050 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 18. kissne.szabo.angelika@fh.szie.hu
Bódi Tibor Tartalmi rendszergazda +36 28 522 000 ext. 2091 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Bodi.Tibor@fh.szie.hu
Szabó Nóra Tartalmi rendszergazda +36 28 522 000 ext. 2093 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Szabo.Nora@fh.szie.hu
Varga Balázs SZIE Kollégium - Gödöllő +36 28 522 000 ext. 1079 Gödöllő, Páter Károly út 1., C kollégium Varga.Balazs@fh.szie.hu
Gyarmati Gábor Szerver üzemeltetés +36 28 522 000 ext. 1205 Gödöllő, Páter Károly út 1., Forrásközpont 108. Gyarmati.Gabor@ih.szie.hu

Kari Netun adminisztrátorok

Név Kar Telefon Hely Mail
Dancs Beáta YMÉK +36 1 252 1270 ext. 174 Budapest, Thököly út 74. Ferencz.Beata@ybl.szie.hu
Besenyei Márk MKK +36 28 522 000 ext. 1601 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 4. Besenyei.Mark@mkk.szie.hu
Katona Gábor GEK +36 28 522 000 ext. 1525 Gödöllő, Páter Károly út 1., Aula 114. Katona.Gabor@gek.szie.hu
Boldogh Gergő GAEK +36-(66)-524-705 ext. 1016 5600 Békéscsaba, Bajza u. 33. Boldogh.Gergo@gk.szie.hu