Elérhetőség

Általános hibabejelentés: neptun@szie.hu

Tanulmányi ügyek: Tanulmányi osztályok Központi elérhetőségek

 

Név Szakterület Telefon Hely Mail
Fülöp Melinda Zsófia Pénzügyek +36 28 522 000 / 2050 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 18. Fulop.Melinda@fh.szie.hu
Kovács Mária SZIE Kollégium - Gödöllő +36 28 522 000 / 2070 Gödöllő, Páter Károly út 1., C kollégium Kovacs.Maria@fh.szie.hu
Bódi Tibor Tartalmi rendszergazda +36 28 522 000 / 2091 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Bodi.Tibor@fh.szie.hu
Szabó Nóra Tartalmi rendszergazda +36 28 522 000 / 2093 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 22. Szabo.Nora@fh.szie.hu

Kari Neptun adminisztrátorok

Név Kar Telefon Hely Mail
Németh Péter GTK +36 28 522 000 / 1909 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 32. Nemeth.Peter@fh.szie.hu
Kis Mária GTK +36 28 522 000 / 1905 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 32. Kis.Maria@fh.szie.hu
Besenyei Márk MKK +36 28 522 000 / 1601 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 4. Besenyei.Mark@fh.szie.hu
Bathó Henriett GEK +36 28 522 000 / 3872 Gödöllő, Páter Károly út 1., Főépület, Fsz. 18. Batho.Henriett@fh.szie.hu
Szalai Ferenc BC +36 1 305 7588 Budapest, Villányi út 29-43. Szalai.Ferenc@kertk.szie.hu
Dancs Beáta YMÉK +36 1 252 1270 / 174 Budapest, Thököly út 74. Ferencz.Beata@ybl.szie.hu
Szakács Istvánné AGK +36 66 313 311 / 2117 Szarvas, Szabadság út 1-3. I. emelet 105. Szakacs.Istvanne@gk.szie.hu